TJ Agro Milotice B  - FK Dolní Bojanovice 0:1 (0:0)
Milotice, sobota 4.5.2013

Sestava: Zdeněk Osička - Petr Pospíšil, Michal Mráka, Martin Veselý, Michal Kučera (46' Ladislav Vojáček) - Marek Kourek, Aleš Řezáč, Martin Bohun, Aleš Tomaštík  -  Michal Esterka, Stanislav Bohůn

Branky: 83' Michal Esterka

K dalšímu zápasu jsme odjížděli do Milotic, kde nás čekal nepříjemný soupeř, který nás velmi potrápil při podzimním zápase.

My jsme přijeli oslabeni o 6 hráčů základní sestavy, ať už z důvodu zranění, či jiných „vážných“ důvodů!!

Z naší strany to byl nejslabší jarní zápas. Soupeř na tom nebyl o nic lépe, tak se nejednalo zrovna o atraktivní zápas.

V prvním poločase jsme mohli klidně prohrávat 3:0 (pokolikáté už??). Soupeř toho nevyužil, na druhou stranu největší šanci měl Aleš Tomaštík, ten však prázdnou bránu netrefil. Takže poločas skončil bez branek.

Ve druhém poločase jsme to byli my, kdo nebyl schopen trefit bránu. Vše nasvědčovalo tomu, že utkání skonči 0:0. Nejhezčí momenty utkání přišli v poslední desetiminutovce. V 83. minutě po krásném rychlém přechodu z obrany do útoku (ta akce trvala cca 8 vteřin) dal branku Michal Esterka 1:0…

88. minuta soupeř z 20-ti metrů trefuje pravý horní růžek branky, ale Zdeněk Osička vytáhl nádherný zákrok a hned z protiútoku mohl rozhodnout Michal Esterka, ale svoji 100% šanci tentokrát nedal.

Výhra 1:0 z venku mě těší, předvedená hra nikoli. Jediní, kteří snesou trochu přísnější měřítko, jsou Zdeněk Osička a Michal Esterka který konečně potvrdil svoji velmi dobrou hru brankou.

Další utkání nás čeká ve středu, kdy hrajeme v Lužicích…