Oficiální stránky fotbalového klubu

M.U. dorost FK Dolní Bojanovice-SK Žarošice 3-1(2-1)

sestava:Vik.Maděryč-Pink,Košutek,Pazderka,Salajka-Menšík(55´Závorka),Siwiec,Geschwandtner,Baláš(72´Voj.Maděryč)-Kuchyňka(84´Ďurina),Prčík(89´Lekavý)

Nejlepší hráči utkání:Prčík,Kuchyňka,Pazderka,

Branky+asistence:3´1-0 Kuchyňka(as.Prčík),17´2-0 Kuchyňka(as.Siwiec),25´2-1,54´3-1 Kuchyňka(as.Siwiec)

Dnešní utkání jsme sehráli s týmem Žarošic se kterým jsme minulou sezonu bojovali o postup a věděli jsme že hrají hodně silový fotbal což nám moc nesedí a navíc jsme měli s něma zápornou bilanci jedné prohry a remízy!Ale hned od uvodu utkání jsme byli my kdo diktoval tempo hry a taky jsme to hned ve třetí minutě spečetili první vedoucí brankou Kuchyňky.Poté jsme pořad hráli svoji hrou vyborně napadali a občas byly k vidění i hezké  kombinace a v 17´jsme navyšili svůj naskok opět Kuchyňkou!Soupeř hrozil jen občas a to z dlouhych nakopávaných balonu ale i to jim stačilo na snížení skore(2-1) po našem nedůrazu v naší šestnáctce takto i skončil první poločas!Ve druhé puli jsme byli jasně lepším týmem a soupeře jsme už k ohrožení naší branky nepustili a v 54´jsme ještě zvyšili svůj naskok opět Kuchyňkou který si skompletoval svůj hatrick!!!Ke konci utkání soupeř neunesl prohru a hrál zbytečně surově a myslím si že muže být rád že rozhodčí nerozdával červené karty protože minimalně tři hráči je měli mít!!!Přiští utkání odehrajeme ve Hroznové Lhotě a bude to souboj o čelo tabulky a tímto vás chci pozvat na toto utkání které se hraje v neděli 1.11.2015 v 11.45h!Přijdte nás povzbudit!