Oficiální stránky fotbalového klubu

M.U.dorost Zemas Hovorany-FK Dolní Bojanovice 3-5(1-1)

sestava:Fatěna-Pink,Košutek,Pazderka,Salajka-Závorka(62´Ďurina),Siwiec,Geschwandtner(89´Bílek),Baláš(78´Voj.Maděryč)-Kuchyňka(86´Lekavy),Menšík(32´Prčík)

Nejlepší hráči  utkání:Prčík,Závorka,Kuchyňka,Salajka

Branky+asistence:3´1-0,16´1-1 Kuchyňka(Salajka),56´1-2 Prčík(Kuchyňka),68´2-2,70´2-3 Baláš(Prčík),72´2-4 Prčík(Kuchyňka),81´3-4,84´3-5 Siwiec(Salajka).

Dnes jsme zajižděli k utkání do Hovoran.Vědeli jsme že soupeř vyhrál poslední čtyři utkání a že nás nečeká nic jednoduchého.Před utkánim jsme si řekli že musíme hrát durazně a dávat si pozor na centr.míče do naší šestnáctky že majích vysokých hráču jenže už po šešté ze sedmi utkání jsme inkasovali první branku a to už ve 3´po roh.kopu a hlavičce soupeře v našem pok.uzemí kvůli nedostoupení a neduraznosti!!!Prvních 15´měli Hovorany více ze hry byli duraznější a dravější ale nedokázali s toho ohrozit naší branku hrozili hlavně z přímých a rohových kopů.Poté jsme převzali hru na své kopačky a začali jsme se více tlačit před sopuřového golmana což nám přineslo vyrovnání na 1-1 brankou Kuchyňky.Zbytek poločasu jsme byli lepším týmem ale bohužel skorovát se nám už nepodařilo!Druhou půli jsme začali opět vlažně ale soupeř z našeho slabšího začátku nic nevytěžil naopak my jsme po brejku vstřelili branku trefil se náš nový střelec Prčík(toto trvalo).Potom nastaly brankové hody během 23´padlo 5 branek neštěstí jsme dali o dvě více než Hovorany.Za nás se trefili ještě Baláš opět Prčík(není možné) a dalekonosnou střelou Siwiec.Utkání se dohrávalo za velmí špatných viditelnostních podmínek.Posledních 15´jsem neviděl na druhou stranu hřiště a i na hráčích bylo vidět že mají velké problémy z orientaci kde se míč nachází.Myslím si že toto bylo jedno z nejtěžších utkáních co jsme v sezoně odehráli a klobouk dolů že v takových to podmínkách jste makali až do konce a utkání vyhráli.Příští týden v sobotu k nám jede soupeř z Velkých Pavlovic přijdte nás podpořit!!!