SK DOLNI BOJANOVICE

Oficiální stránky fotbalového klubu

M.U.dorost FK Dolní Bojanovice-FK Mutěnice 3-2(2-2)

sestava:Vik.Maděryč-Pink,Košutek,Salajka-Kuchyňka(89´Lekavý)-Pazderka,Siwiec,Morava(69´Prčík)-Geschwandtner,Závorka(55´Fatěna)-Menšík(52´Baláš)

Branky+asistence:17´0-1,21´0-2,33´1-2 Siwiec(pk),35´2-2 Kuchyňka(Morava),67´3-2 Baláš(Kuchyňka)

Nejlepší hráčí utkání:Košutek,Salajka,Kuchyňka,Siwiec

Dnes nás čekal vitěz loňského ročníků tým FK Mutěnice.Od začátku utkání se hrál především hodně bojovný fotbal hrálo se hodně do těla a na naších hráčích byla vidět neskušenost s tímto stylem fotbalu!!!Mělo to za důsledek že jsme obdrželi opět první dvě branky po sobě obvzvlást ta druhá branka byla z naší strany uplně zbytečná ale chybama se také učíme!!!!Ale my jsme to nepoložili spíš nás to ještě více nakoplo a do konce poločasu jsme dokázali nepřiznivý stav srovnat brankami Siwiece z pok.kopu  Kuchynkou!!!!Druhý poločas jsme začali hodně zakřiknutě ale soupeř náš slabší nastup nedokázal zúročit!Pak jsme se probrali a začali bojovat a bylo na nás vidět vetší chut po uspěchu než u soupeře!Soupeř se spíše než fotbalu věnoval oplácení faulu a komunikace s rozhodčím a to nám hodně pomohlo a dokázali jsme z toho vytěžit po krásné kolmé přihrávce Kuchyňky vítěznou branku kterou vstřelil Baláš!!!Opět jse ukázalo že náš tým ma v sobě  zdravého ducha a že dokáže bojovat o výsledek až do poslední minuty!!!Dnešní výhra hodně bolela ale takhle se v krajske soutěži hraje a my se to pomalu ale uspěšně učíme!!!Ještě chci přivítat navratilce do sestavy P.Prčíka který se po dlouhém zranění vrátil na zelený pažit a pomalu si bude zvykat na zápasový rytmus!!!Také děkuji nášim i soupeřovým fanouškum kteří udělali spravnou atmosféru celého derby!!!!!